ТМ “Амма”

Про торгову марку “Амма”

Компанія «Amma» виробляє і продає дієтичні добавки з лікарських рослин. Продукція виготовлена відповідно до індійської системи нетрадиційної медицини Аюрведа.

Дієтичні добавки містять комплекс біологічно активних речовин, які створюють оптимальні дієтологічні умови і допомагають організму усувати дисбаланс.

Вся продукція виготовляється на сучасному обладнанні, але зі зберіганням традиційних формул.

Виробництво здійснюється відповідно до міжнародних стандартів безпеки і якості.

Капсулювання харчових добавок ТМ “Амма”

Для ТМ «Амма» компанією «Форсаж плюс» було закапсульовано в тверду желатинову капсулу більше п'ятнадцяти найменувань харчових добавок.

Форма випуску: желатинові капсули масою 923,0 мг ± 7%, No 30.

Сьогодні, капсулювання різних субстанцій в желатинову оболонку - це сучасний спосіб випуску біологічно активних добавок до їжі з можливістю прогнозування і планування заданих споживчих властивостей і якісних характеристик. Тому, «Форсаж плюс» надає послуги з капсулювання різної порошкоподібної сировини в тверді желатинові капсули всіх:

  • розмірів: 00, 0, 1, 2, 3, 4, 5;
  • кольорів: прозорі, пофарбовані в різні кольори (більше 30 видів), комбіновані (основа і кришка різних кольорів або не пофарбованi).

Блістерування капсул ТМ “Амма”

Також надаємо послуги з блістерної упаковки твердих желатинових капсул типорозмірів ("0" - "1"), а також таблеток в оснащенні різних розмірів.

Розфасовка і блістерування капсул, укладка блістерів в індивідуальну упаковку і т.д.

Продуктивність наявних автоматичних машин дозволяє виготовляти велику кількість капсул і блістерів в найбільш прийнятні терміни з гідною якістю і адекватною ціною.

Упаковка і кінцевий результат

соберекс ультра
сафая ультра
реумакер ультра
пурін ультра
поіс ультра
м-вита ультра
медона ультра
лівофер ультра
фаворділ ультра
есінорм ультра
аміріпаш ультра
тайро ультра
сухасіні ультра
стоніл ультра
сомешварі ультра
Мы используем cookies для более комфортной работы пользователя. Продолжая просмотр страниц сайта, вы даете свое согласие на использование файлов cookies, а также на обработку ваших персональных данных в соответствии с Политикой конфиденциальности и Правилами использования сайта.
Принять
Отклонить