ТМ “Амма”

Про торгову марку “Амма”

Компанія «Amma» виробляє і продає дієтичні добавки з лікарських рослин. Продукція виготовлена відповідно до індійської системи нетрадиційної медицини Аюрведа.

Дієтичні добавки містять комплекс біологічно активних речовин, які створюють оптимальні дієтологічні умови і допомагають організму усувати дисбаланс.

Вся продукція виготовляється на сучасному обладнанні, але зі зберіганням традиційних формул.

Виробництво здійснюється відповідно до міжнародних стандартів безпеки і якості.

Капсулювання харчових добавок ТМ “Амма”

Для ТМ «Амма» компанією «Форсаж плюс» було закапсульовано в тверду желатинову капсулу більше п'ятнадцяти найменувань харчових добавок.

Форма випуску: желатинові капсули масою 923,0 мг ± 7%, No 30.

Сьогодні, капсулювання різних субстанцій в желатинову оболонку - це сучасний спосіб випуску біологічно активних добавок до їжі з можливістю прогнозування і планування заданих споживчих властивостей і якісних характеристик. Тому, «Форсаж плюс» надає послуги з капсулювання різної порошкоподібної сировини в тверді желатинові капсули всіх:

  • розмірів: 00, 0, 1, 2, 3, 4, 5;
  • кольорів: прозорі, пофарбовані в різні кольори (більше 30 видів), комбіновані (основа і кришка різних кольорів або не пофарбованi).

Блістерування капсул ТМ “Амма”

Також надаємо послуги з блістерної упаковки твердих желатинових капсул типорозмірів ("0" - "1"), а також таблеток в оснащенні різних розмірів.

Розфасовка і блістерування капсул, укладка блістерів в індивідуальну упаковку і т.д.

Продуктивність наявних автоматичних машин дозволяє виготовляти велику кількість капсул і блістерів в найбільш прийнятні терміни з гідною якістю і адекватною ціною.

Упаковка і кінцевий результат

соберекс ультра
сафая ультра
реумакер ультра
пурін ультра
поіс ультра
м-вита ультра
медона ультра
лівофер ультра
фаворділ ультра
есінорм ультра
аміріпаш ультра
тайро ультра
сухасіні ультра
стоніл ультра
сомешварі ультра