Силавин

Склад

700 мг порошку з шкірки та кісточки (насіння) червоного та чорного винограду, отриманий методом активаційної сушки за температури не вище 45 ºС, що відповідає 275 мг ресвератролу в одній капсулі.
Поживна цінність 100 г продукту: білки 13,4 г, жири 8,29 г, вуглеводи 39,95. Енергетична цінність 100г продукту 278,3 ккал/116,41 кДж

Рекомендації до споживання

Дієтична добавка може бути рекомендована як додаткове джерело антиоксидантів: рослинний поліфенол, ресвератрол, антоціани, флавоноїди, вітаміни, макро- та мікроелементи, оліго- та полісахариди. Сприяє нормалізації функціонування серцево-судинної системи та загальній опірності організму. Вживати як профілактичний засіб - додаткове джерело ресвератролу.

РЕСВЕРАТРОЛ

Потужний природний антиоксидант, перевершує по своїй активності вітамін А в 5 разів, вітамін Е в 50 разів, вітамін С в 20 разів, уповільнює процеси старіння організму. Містить флавоноїди різних груп (рутин, антоціани, катехіни), органічні кислоти (винна, лимонна, яблучна, бурштинова), вітаміни: А, В, С, Р, РР, макро- і мікроелементи - солі кальцію, калію, магнію і заліза.

До складу також входять харчові волокна, оліго- , полісахариди та пектини, які сприяють детоксикації організму.

Комплексний вплив Ресвератролу на організм людини:

  • покращує метаболізм, виводить токсини із організму завдяки пектинам та харчовим волокнам, що прискорюють перистальтику кишечнику
  • нормалізує ліпідний обмiн, знижує рівень холестерину
  • підвищує гемоглобін
  • пригнічує ріст ракових клітин, зв'язує і виводить з організму вільні радикали
  • підвищує активність в зрілому віці, сповільнює старіння клітин
  • має судинорозширюючу та антиагрегантну дії, тим самим попереджує тромбоутворення
  • Кверцетин який знаходиться у винограді, має здатність знижувати утворення згустків тромбоцитів. Стимулює клітини до збільшення продукції окису азоту, що перешкоджає утворенню тромбів за рахунок розширення кровоносних судин, зміцнює стінки та знижує проникність найтонших капілярів, покращуючи мікроциркуляцію крові

Спосіб вживання

Капсули: дорослим по 1-2 капсули на добу під час їди. Дітям з 12-ти років по 1 капсулі на добу. Тривалість курсу становить 3 тижні. Курс вживання можна повторити після тижневої перерви. Дітям повторювати курс з дозволу лікаря. Курс рекомендовано проводити 3-4 рази на рік.

Фірма-виробник несе повну юридичну та адміністративну відповідальність за відповідність продукції даним, наведеним в етикетці.

Застереження

Не перевищувати рекомендовану денну кількість капсул. Продукт не є замінником для різноманітного та збалансованого харчування і здорового способу життя.

Добавка дієтична із порошку виноградної вичавки

Сприяє зниженню вільних радикалів.

Знижує проникність і ламкість капілярів.

Зміцнює стінки судин, що дозволяє зменшити ризик серцево-судинних ускладнень, а саме інфаркту міокарду, артеріальної гіпертензії.

Дозволяє знизити рівень ліпопротеїнів низької та дуже низької щільності – що демонструє потужний захист від розвитку та прогресу атеросклерозу.

Силавин це 275- 550 мг Ресвератролу (1-2 капсули на добу) сприяє відновленню організму після важких перевантажень та забезпечує повноцінний захист серцево-судинної системи від ускладнень.

Протипоказання:

Наявність алергічних  реакцій на виноград, діти  віком до 12 років, вагітність  та період лактації, непереноси- мість темного винограду.

Умови зберігання:

Зберігати у сухому, прохолодному, захищеному від світла та вологи, недоступному для дітей місці за температури від 0°С до 25°С

Термін придатності:

24 місяці від дати виготовлення

ВИРОБНИК:

ТОВ "ФОРСАЖ ПЛЮС”, Україна, 02094,
м. Київ, Бульвар Верховної Ради,
буд. 21 Б, приміщення 79
тел. 0 800 500 614

Адреса потужностей виробництва:
Україна, 08322, Київська обл., Бориспільський р-н., с.Проліски, вул.Промислова, 9
Партія (серія) та дата виробництва:
вказані на упаковці.

Категорія відпуску: без рецепта.
Не є лікарським засобом.
Добавка дієтична із порошку виноградної вичавки.
ТУ У 10.8-39214606-001:2017
Перед застосуванням рекомендована консультація лікаря

Мы используем cookies для более комфортной работы пользователя. Продолжая просмотр страниц сайта, вы даете свое согласие на использование файлов cookies, а также на обработку ваших персональных данных в соответствии с Политикой конфиденциальности и Правилами использования сайта.
Принять
Отклонить