Пакування

Компанія «Forsage Plus» надає послуги з пакування твердих желатинових капсул. Блістери поміщаються у відповідні коробки. Перед тим як запустити процес пакування, в ручному режимі, перевіряється якість збірки готового виробу. Блістери з анотацією повинні легко і без деформації входити в пенал. Клапани пеналу повинні вільно закриватися і ставати на замки. Уже отриманний готовий виріб порівнюється з еталонним зразком. При повній відповідності запускається процес упаковки твердих желатинових капсул.

Ручне складання пеналів

Ручне складання пеналів та вкладання в них блістерів і анотацій проводиться відповідно до ідеальних зразків. В процесі роботи контролюється: наявність і правильність розташування блістерів, анотацій, пеналів. Якщо є така необхідність, потрібно їх своєчасне поповнення. Також, в процесі пакування контролюється якість формування пеналів, укладання в них блістерів і анотацій, відповідність зразку на готовий продукт.
Далі, готові вироби підраховуються і вкладаються в підготовлені гофрокороба, які закриваються, а клапани фіксуються скотчем.

Формування палети

Гофрокороба з готовою продукцією укладаються на піддон по схемі згідно специфікації на готову продукцію. Потім продукція здається на склад на карантинне зберігання до отримання результатів контролю.