Пакування

Почати

Компанія «Forsage Plus» надає послуги з пакування твердих желатинових капсул. Блістери поміщаються у відповідні коробки. Перед тим як запустити процес пакування, в ручному режимі, перевіряється якість збірки готового виробу. Блістери з анотацією повинні легко і без деформації входити в пенал. Клапани пеналу повинні вільно закриватися і ставати на замки. Уже отриманний готовий виріб порівнюється з еталонним зразком. При повній відповідності запускається процес упаковки твердих желатинових капсул.

Ручне складання пеналів

Ручне складання пеналів та вкладання в них блістерів і анотацій проводиться відповідно до ідеальних зразків. В процесі роботи контролюється: наявність і правильність розташування блістерів, анотацій, пеналів. Якщо є така необхідність, потрібно їх своєчасне поповнення. Також, в процесі пакування контролюється якість формування пеналів, укладання в них блістерів і анотацій, відповідність зразку на готовий продукт.
Далі, готові вироби підраховуються і вкладаються в підготовлені гофрокороба, які закриваються, а клапани фіксуються скотчем.

Формування палети

Гофрокороба з готовою продукцією укладаються на піддон по схемі згідно специфікації на готову продукцію. Потім продукція здається на склад на карантинне зберігання до отримання результатів контролю.

Мы используем cookies для более комфортной работы пользователя. Продолжая просмотр страниц сайта, вы даете свое согласие на использование файлов cookies, а также на обработку ваших персональных данных в соответствии с Политикой конфиденциальности и Правилами использования сайта.
Принять
Отклонить