Капсулювання

Почати

Компанія «Forsage Plus» займається контрактним виробництвом в сфері капсулювання харчових добавок і лікарських препаратів.

Капсулювання - це частина технологічного процесу, під час якого певну речовину поміщають в оболонку твердої або м'якої желатинової капсули. Капсула захищає вміст від впливу зовнішнього середовища, приховує смак, колір, запах, допомагає правильно дозувати препарат. Крім того, на відміну від звичайних таблеток, желатинові капсули засвоюються організмом в 1,5 рази швидше.

Переваги желатинових капсул

Цілісність вмісту

Будь-яка субстанція може бути поміщена в капсулу, де буде міститись до моменту споживання.

Зручність у застосуванні

Користувачеві набагато зручніше вживати препарат в капсулі, ніж в рідкому або порошкоподібному вигляді.

Тривалий термін зберігання

Герметична капсула захищає вміст від впливу зовнішнього середовища, що значно збільшує термін зберігання препарату.

Легко розчинні

Як правило, вміст капсул проникає в організм швидше, ніж їх аналоги.

Приховують неприємний смак

У капсулі може міститися неприємний на смак порошок або рідина, яку не відчує споживач.

Правильне дозування

Кожна капсула містить певну дозу препарату, що на порядок зручніше в порівнянні, наприклад, з рідкими препаратами.

Застосування твердих желатинових капсул

Желатинові капсули широко використовуються у виробництві лікарських, парфумерних, косметичних препаратів та добавок до харчових продуктів.

Тверді желатинові капсули призначені для дозування сипких порошкоподібних або гранульованих речовин. Вони мають форму циліндра з напівсферичними кінцями і складаються з двох частин: корпусу і кришечки; обидві частини повинні вільно входити одна в іншу, не утворюючи проміжків.

Консистенція капсул залежить від співвідношення трьох основних компонентів:

  • желатину,
  • гліцерину,
  • води.

Замовити капсулювання

p>Компанія «Форсаж Плюс» здійснює капсулювання харчових добавок на сучасному обладнанні, згідно з європейськими стандартами. Весь процес відбувається в спеціально обладнаному, стерильному приміщенні.

Шукаєте, де замовити капсулювання лікарських препаратів або біологічно активних добавок? Ваше обладнання не справляється із замовленням або хочете віддати частину роботи на аутсорсинг? Підвищіть ефективність Вашого бізнесу, телефонуйте нам! Ми гарантуємо:

  • швидке виконання замовлення по капсулюванню;
  • конкурентну ціну;
  • сучасне обладнання.
Мы используем cookies для более комфортной работы пользователя. Продолжая просмотр страниц сайта, вы даете свое согласие на использование файлов cookies, а также на обработку ваших персональных данных в соответствии с Политикой конфиденциальности и Правилами использования сайта.
Принять
Отклонить