Блістерування

Почати

Компанія «Forsage Plus» надає свої послуги по блістерованію капсул, таблеток, жувальних гумок і т.д. Блістерна упаковка - це один з найпоширеніших способів фасування дієтичних добавок на рослинній основі. Перевагою даного виду упаковки є те, що кожна одиниця продукції укладається в свою контурну комірку і може бути вилучена окремо від інших. Блістерна упаковка - безсумнівно сучасне рішення, яке здатне підкреслити всі достоїнства продукції, що випускається. Товар з її допомогою виглядає більш привабливо, а споживачам надається можливість максимально оцінити його зовнішній вигляд.

Переваги блістерування

Прозора упаковка

Прозора плівка блістера дозволяє оцінити якість кожної капсули.

Гарний зовнішній вигляд

Блістер забезпечує презентабельний зовнішній вигляд продукту.

Правильне дозування

Розположення капсул на відстані один від одного дозволяє наочно контролювати дозування.

Герметична упаковка

Блістер герметично закритий і оберігає продукт від контакту із зовнішнім середовищем і перепадів темпераури.

Тривалий термін зберігання

Дозволяє зберегти якісні характеристики продукції протягом усього терміну придатності.

Зручний у використанні

Зручна упаковка. Блістер дозволяє діставати одну одиницю вмісту не зачіпаючи інші.

Особливості блістерування

Капсула поміщається в оболонку з прозорої жорсткої ПВХ плівки товщиною 0,2 - 3 мм, яка повторює її контур і форму. Оболонка приварюється до алюмінієвої друкованої лакованої фольги товщиною 20 мкм.

Замовити блістерування

Компанія Форсаж Плюс пропонує скористатися послугою з блістерування будь-якої продукції, тим самим допомагаючи заощадити Ваші гроші і час. Відповідно, Вам не доведеться купувати спеціальне обладнання і навчати співробітників працювати на ньому. Ми маємо значний досвід роботи з технологією блістерування і даємо гарантію якісної упаковки.

Мы используем cookies для более комфортной работы пользователя. Продолжая просмотр страниц сайта, вы даете свое согласие на использование файлов cookies, а также на обработку ваших персональных данных в соответствии с Политикой конфиденциальности и Правилами использования сайта.
Принять
Отклонить